Rovné zastřešení bazénů, pultové zastřešení bazénů, vodorovné zastřešení bazénů

Rovné, terasové zastřešení bazénů, zastřešení bazénů

Výrobce: Balkony,s.r.o. , Kutnohorská 37, Praha 10900, Ič: 03722651. Výrobek je vyráběn v ČR ze zdrojů a forem výrobce.

zastřešení bazénu, rovné zastřešení bazénu

Použity:  Hliníková slitina EW6061T6. Hlavní nosný profil 98x60x4,  56x56x3. Kolejnice šířka 120 mm x 23 mm, podkladový profil 50x100x2 mm. Kotevní materiál nerez

Konstrukce svařovaná z masivních hliníkových profilů. Jednoduchý posuv po hliníkové koleji. Únosnost 100 kg/m2. Jedná se o ojedinělý výrobek na trhu. Využijete místo na své zahradě a nebudete mít nevzhledný oblouk nad bazénem. Když se budete chtít koupat, stačí jednoduše odsunout i se zahradním nábytkem.

Konstrukce je z vnitřní strany opatřena polykarbonátovou deskou jako parozábranu a izolaci. Venkovní palubky mohou být dřevěné, opatřené olejovým nátěrem. Dešťové srážky jsou odváděny sespádovaným polykarbonátovou deskou z vnitřní strany směrem ven ke kolejnicím.

Rozpětí -  až 10 metrů

Stavební připravenost: piloty pro pojezdovou dráhu - 120 mm , 60 cm hloubka, rozteč 1 m, snížené o 50 mm na instalaci podkladového Al profilu

Zkouška pojezdu, montáž - video I, video II

Hotový výrobek -zkouška pojezdu I

Hotový výrobek - zkouška pojezdu II

Zkouška pojezdu III

Zkouška pojezdu IV

Výroba křídla

Vzorník olejové lazury na dřevěné palubky

Pojezd manuální nebo elektrický. Při elektrickém pojezdu nutné odvodnit jímku pro instalaci plastové jímky, kde bude instalován motor. 220V, napojení na proudový chránit. Bezpečnostní čidla 4 x s tím, že při narušení dojde k zastavení motoru. Dálkové ovládání.

Palubky - dřevěné - terasovky 28 x 145 x 4 m - borové, ošetřené olejovým nátěrem dle zvoleného odstínu,  cena v ceníku,  obsahuje tento materiál. Kalkulovaná cena 300,-Kč/m2. Borová palubka je mastná a obsahuje smolu. Je tam vyšší životnost než u smrkové palubky. Nejlepší by však byla dubová podlaha. Myslím, že  při pravidelné údržbě - nátěru venkovní strany, dojde k výraznému prodloužení životnosti.

zastřešení bazénůMohou být palubky plastové , venkovní . Cena se zvýší o 540,-Kč/m2,tzn. celková cena 800,-Kč/m2. Běžná cena na činí 980,-Kč/m2

zastřešení bazénů

 

Nabízíme výrobu hliníkových podest - roštu pro instalaci palubek, tak aby byla zachována výška pevné a posuvné terasy.

Instalace umělého trávníku

zastřešení bazénů

ploché zastřešení bazénu

 

Možnost posuvu a skládání křídel. Celková výška od 160 mm, výška kolejnice 23 mm

zastřešení bazénu

Možnost elektrického posuvu na dálkové ovládání.

Stavební připravenost:  betonový ochoz kolem bazénu + piloty do prostoru  odsunu. Piloty v rozteči 1 m, hloubka 50 cm /2 x ztracené bednění/ v rovině - 65 mm oproti požadované rovinnosti kolejnice.  Na tyto piloty se našroubuje podkladový AL profil 120x60 mm a následně pak kolejnice 120x27 mm.

Fotogalerie

Kontakt: karelhart@balkony.cz, tel. 602151220

   terasové zastřešení bazénů
 zastřešení bazénů  zastřešení bazénů
 ploché zastřešení bazénů

 

větší obrázek, vzorník olejová lazura Colorlak

 

Rovné zastřešení bazénů

Rovné zastřešení bazénů

Vodorovné zastřešení bazénů

google-site-verification: googlebd6eef1958f740ef.html